381 284 209


Iseki - Univerzální nosič Vitra 2030/2040 SGX 216

Iseki SXG 216Profesionální technika pro dokonalou péči o trávníky pro soukromé uživatele i profesionály

K dispozici je další žací traktor pro soukromé i profesionální využití. Mimo jiné jsme opět použili osvědčený centrální sběr trávy. Se 102 cm záběru dopravuje dvojnožová žací lišta trávu přímo do sběrného koše o objemu 380 litrů. Vyhazovací tunel je velký ca. 260 x 370 mm (š x v) a tím umožňuje bezproblémový sběr trávy, aniž by docházelo k ucpávání. Velkou výhodou je tzv. „Výhozová klapka“ která umožňuje ze sedačky, pomocí páky, pohodlně vypráznit výhozový tunel.


V praxi prověřený dvouválcový díeselový motor ISEKI s obsahem 688 cm3 se vyznačuje vysokým točivým momentem s velkou tažnou silou. Dieselový motor je úsporný ve spotřebě a překvapí svou spolehlivostí a dlouhou životností. Pohon žacího ústrojí je zajištěn pomocí kloubového hřídele a úhlového převodu bez použití klínového řemenu.


Tak jednoduché ovládání, že se s tímto strojem okamžitě důvěrně seznámíte!

Pouze pomocí 3 pedálů a 2 ručních pák máte veškeré funkce pod kontrolou. Lehce ovladatelné dvoupedálové řízení hydrostatického pojezdu umožňuje plynulé regulování rychlosti jízdy. Při změně směru jízdy vpřed a vzad není třeba používat spojku. Díky brzdovému pedálu máte možnost v případě nutnosti traktor okamžitě zastavit. Pomocí dvou ručních pák regulujete otáčky motoru a ovládáte žací ústrojí. To je vše – a již můžete vyrazit! Vyprazdňování posekané trávy probíhá v závislosti na Vaší volbě modelu buďto pomocí ruční páky díky síle vlastních svalů nebo pomocí elektrohydraulického serva jednoduše stisknutím knoflíku.


Výborná kvalita sečení je zaručena díky dvěma protisběžným nožům, které trávu napřímí a useknou, i když je mokrá nebo příliš hustá, a dopraví posekaný materiál do sběrného koše.Napište nám
Odeslat